act BSWW

 

act BSWW, wraz z 5 innymi czołowymi kancelariami, jest członkiem założycielem ACT Legal, nowej europejskiej firmy prawniczej. ACT Legal to łącznie ponad 250 prawników, doradców podatkowych i konsultantów biznesowych.

act BSWW od kilkunastu lat buduje swoją renomę wśród polskich i zagranicznych Klientów prowadząc zarówno bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych, jak i doradzając Klientom przy prestiżowych transakcjach i sporach. act BSWW zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę prawną obejmującą również wąskie dziedziny prawa.

Zespół act BSWW to obecnie blisko 75 doświadczonych prawników zapewniających kompleksową obsługę prawną Klientom z różnych sektorów gospodarki, m.in. z sektora nieruchomościowego, rynków kapitałowych, finansowego, budowlanego, energetycznego, chemicznego, telekomunikacyjnego, IT i motoryzacyjnego. Świadczymy usługi doradcze w języku polskim, angielskim, włoskim, niemieckim i rosyjskim.

Mamy najbardziej rozwinięty wśród krajowych firm prawniczych Italian Desk, obsługujący Klientów wywodzących się z Włoch lub powiązanych z kapitałem włoskim.

Nasze zaangażowanie w pracę dla Klientów polskich i międzynarodowych zostało docenione przez prestiżowe międzynarodowe rankingi:

  • The Legal 500 EMEA rekomenduje kancelarię w 2017 r., 2016 r. oraz w 2015 r. następujących dziedzinach prawa: prawo obrotu nieruchomościami, prawo rynków kapitałowych, fuzje i przejęcia, doradztwo korporacyjnym, postępowania sądowe i arbitraże, bankowość i finanse, restrukturyzacja, prawo pracy, własnoś intelektualna, TMT oraz w doradztwo podatkowe. Ponadto pięciu wspólników jest rekomendowanych indywidualnie: Jacek BieniakMarta KosiedowskaGiuseppe La RosaMichał Wielhorski i Marek Wojnar.
  • Chambers Global wyróżnił nas zarówno w 2016, jak i 2015 r. w kategorii: Corporate/M&A – Foreign Desk (Italy) oraz w 2015 w kategorii: Corporate/M&A – Desk based Abroad (Włochy).
  • Chambers Europe rekomenduje kancelarię w 2017 r., 2016 r. oraz w 2015 r. w kategorii prawa obrotu nieruchomościami (real estateoraz indywidualnie Michała Wielhorskiego, jako jednego z najlepszych prawników zajmujących się prawem obrotu nieruchomościami w Polsce.

 

Jesteśmy członkiem LaWorld oraz The Law Firm Network, międzynarodowych sieci zrzeszających po kilkadziesiąt niezależnych firm prawniczych z całego świata. Dzięki efektywnej sieci powiązań z firmami partnerskimi, nasi klienci mają zagwarantowaną pomoc prawną zarówno w kraju jak i za granicą.

     

http://www.actlegal-bsww.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *