Riverside zamierza zwiększyć zatrudnienie w niemieckiej firmie zajmującej się rekrutacją pracownikó

0
222

 

Firma Riverside zainwestowała w niemiecką firmę technologiczną specjalizującą się w rekrutacji elektronicznej – GermanPersonnel, wiodącego dostawcę SaaS dla opartych na danych programowych rozwiązań rekrutacyjnych, skierowanych do przedsiębiorstw oraz średnich klientów o dużych potrzebach rekrutacyjnych. Oprogramowanie to automatyzuje cały proces rekrutacji elektronicznej, optymalizując jednocześnie najważniejsze aspekty rekrutacji w trybie e-learning, tj. Zasięg, jakość kandydata i czas do wypożyczenia, co ostatecznie zwiększa zwrot z inwestycji.

„GermanPersonnel zapewnia wyjątkowo wartościowy produkt, pomagając klientom szybko obsadzać wolne stanowiska odpowiednimi talentami, co stanowi poważne wyzwanie w dzisiejszym środowisku” – powiedział Michael Weber, partner Riverside. „Jego przekonujące wyniki sprawdzają się w wyjątkowo wysokiej satysfakcji klienta i doskonałej retencji. Jesteśmy podekscytowani tą szansą i pomożemy GermanPersonnel przyspieszyć jej dalszy rozwój. ”

Doświadczenie Riverside w zakresie oprogramowania i technologii informatycznych, w które zainwestowała ponad 85 firm, powinno przynieść korzyści firmie GermanPersonnel, ponieważ wciąż rośnie.

Marco Kainhuber, współzałożyciel i dyrektor generalny GermanPersonnel, jest podekscytowany współpracą z Riverside.

„Dzięki Riverside znaleźliśmy idealnego partnera, który wprowadzi GermanPersonnel na wyższy poziom. Ich wiedza branżowa i sieć, a także doświadczenie w rozwijaniu małych liderów pomoże nam kontynuować nasz silny wzrost w przyspieszonym tempie „- powiedział Kainhuber.

Aby pomóc firmie GermanPersonnel w dalszym rozwijaniu działalności, Riverside wzmocni zespół i zatrudni doświadczonych ekspertów branżowych, zainwestuje w technologię i zainwestuje w rozwój zespołu sprzedaży i dalsze udoskonalanie swoich procesów.

We współpracy z Weber przy transakcji dla Riverside pracowali: Principal Matthias Fink i Associate Florian Halama. Ivica Turza, odpowiedzialna za rozpoczynanie transakcji w regionie DACH, pozyskała umowę dla Riverside.

Lupp + Partner, EY i EY-Parthenon poinformowali Riverside o transakcji.

The Riverside Company

The Riverside Company to globalna firma typu private equity, która koncentruje się na przeprowadzaniu kontroli i niekontrolowanych inwestycji w rozwijające się firmy o wartości do 400 milionów dolarów. Od momentu założenia w 1988 r. Riverside zainwestowało w ponad 530 transakcji. Międzynarodowe portfolio firmy obejmuje ponad 80 firm.

Kontakt z mediami

Stephanie Fraser
Konsultant marketingowy
The Riverside Company
Cleveland: +1 216 344 1267
Londyn: +44 20 3077 1923

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here