Riverside dodaje udogodnienia, ekspertyzy w Castlewood

0
298

Firma przejmuje aktywa do leczenia zaburzeń odżywiania

 

Firma Riverside dodała do swojej platformy Castlewood aktywa związane z zaburzeniami odżywiania programów leczniczych La Ventana.

Nabycie obejmuje pięć programów zaburzeń odżywiania zlokalizowanych w Kalifornii, w tym dwa ośrodki leczenia osiedlowego w Thousand Oaks, jeden obiekt ambulatoryjny w Westlake Village oraz jeden program stacjonarny i jeden ambulatoryjny w Santa Barbara. La Ventana będzie nadal prowadzić centra i programy leczenia nadużywania i leczenia uzależnień psychicznych od 11 lat.

„Ten dodatek ustanawia Castlewood jako jednego z największych dostawców leczenia zaburzeń odżywiania w Kalifornii” – powiedział Loren Schlachet, partner zarządzający Riverside. „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć program Castlewooda, aby jego wiodący zespół kliniczny mógł obsługiwać więcej pacjentów zmagających się z zaburzeniami jedzenia”.

Plaga zaburzeń odżywiania wciąż rośnie, przez co większy dostęp do centrów leczenia jest niezbędny. Rynek leczenia zaburzeń odżywiania wciąż rośnie, a dostęp do zaufanych programów leczenia stanowi krytyczny problem dla pacjentów i źródeł skierowania.

„W ciągu ostatnich sześciu miesięcy Castlewood dodał do organizacji wielu wybitnych klinicystów” – powiedział Joe Lee, partner Riverside. „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć zdolność Castlewood do zapewnienia doskonałego programowania klinicznego większej liczbie pacjentów.”

Riverside nadal pomaga firmie Castlewood w zwiększaniu świadomości swojej oferty, inwestycjach w zwiększanie mocy produkcyjnych i dodatkowych przejęć.

Pracując z Schlachet i Lee nad umową dla Riverside byli: Starszy John McKernan Starszy Współpracownik David Bao, Partner Operacyjny Frank Coliano i Dyrektor Finansowy Mark Pigott. Partner pochodzenia Jim Butterfield podpisał umowę z Riverside.

The Riverside Company

The Riverside Company to globalna firma typu private equity, która koncentruje się na przeprowadzaniu kontroli i niekontrolowanych inwestycji w rozwijające się firmy o wartości do 400 milionów dolarów. Od momentu założenia w 1988 r. Riverside zainwestowało w ponad 530 transakcji. Międzynarodowe portfolio firmy obejmuje ponad 80 firm.

Kontakt z mediami

Stephanie Fraser
Konsultant marketingowy
The Riverside Company
Cleveland: +1 216 344 1267
Londyn: +44 20 3077 1923

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here